Grassroots trenér mládeže OFS – GTM OFS Nymburk

https://www.facebook.com/pg/Grassroots-OFS-Nymburk-1843360825723263/posts/?ref=page_internal

ZŠ a MŠ Rožďalovice – Škola v pohybu

Na pozvání paní ředitelky jsem v rámci projektu Škola v pohybu přijel mezi žáky zdejší ZŠ a MŠ. Celkem 8 hodin (2x dopoledne – 7.3. a 2.4.2019) bylo rozděleno mezi 1 až 5 třídu ZŠ a také mezi 3 třídy MŠ. Neuvěřitelných 8 hodin radosti ze sportování. Musím pochválit nejen všechny děti ⛹️‍♀️🤸‍♂️🤾‍♀️🏀⚽️ ale zejména paní učitelky za perfektní přístup a zájem o všeobecnou pohybovou aktivitu dětí 👏👏👏👍👍👍. Většina se cvičení aktivně účastnila. Již jsme se dohodli na další spolupráci na venkovním hřišti. Zvláštní poděkování pro Marka Maňase (GTM OFS Mladá Boleslav) za spolupráci. Fotografie jsou zveřejněny na základě tzv. zpravodajské licence, dle § 89 občanského zákoníku na: https://souteze.fotbal.cz/subjekty/archiv-zprav/article/260…

AFK Nymburk – ukázková TJ

AFK Nymburk – předpřípravka + přípravka, ukázková TJ
I když bylo apríla, tak na hřišti to tak nevypadalo. Dvě skupiny hráčů (přepřípravka a přípravky) makalo na 100%. Všichni jsme si trénink moc užili. Super počasí, super hráči, super trenéři 👏👏👏👍👍⚽️⚽️⚽️.  Více fotek na:  https://www.facebook.com/pg/Grassroots-OFS-Nymburk-1843360825723263/posts/?ref=page_internal

 

  

 

 

Škola v pohybu – MŠ Ostrá
V pátek 15.3.2019 jsem na přání pí. ředitelky navštívil v rámci projektu Škola v pohybu MŠ v Ostré. Musím jenom chválit. Všechny děti velice šikovné. Spousta radosti z pohybu a cvičení 🤸‍♂️💪⛹️‍♀️⚽️. Děti nadšené a po téměř 90 minutách strávených v tělocvičně nechtěli odejít. Paní učitelky také super přístup 👏👏👏. Fotografie jsou zveřejněny na základě tzv. zpravodajské licence, dle § 89 občanského zákoníku na:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/archiv-zprav/article/260…

ZŠ Městec Králové – projekt Škola v pohybu

Ve dnech 25.2., 1.3. a 5.3.2019 jsem v rámci projektu „Škola v pohybu“ zavítal mezi žáky 1. a 3. tříd. V hodinách TV bylo vidět zápal, nadšení, radost dětí z pohybu 👏👍. Většina žáků vždy s maximální snahou o co nejlepší výkon. Na konci hodiny vždy „spokojená únava“ dětí a těšení se na další tělocvik 🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♂️⛹️‍♀️⛹️‍♀️⛹️‍♀️💪💪💪⚽️⚽️⚽️🤾‍♂️🤾‍♀️.

 

ZŠ Juventa Milovice – projekt Škola v pohybu 

V úterý 12.2.2019 jsem navštívil ZŠ Juventa v Milovicích. Přátelé tak to byl nářez.  Krásná, velká, plně vybavená tělocvična a neuvěřitelné 4 hodiny plné radosti, štěstí, pohybu, sportování, cvičení ….. v podání téměř 80 třeťáků (první 2 hodiny) a potom v podání téměř 50 prvňáků (druhé 2 hodiny). Děkuji kolegům Mírovi Patákovi (GTM OFS Kutná Hora) a Michalovi Šmídovi (GTM OFS Praha východ) za spolupráci.

  

   

ZŠ Běrunice – projekt Škola v pohybu

Dnes 7.2.2019 jsem zavítal na ZŠ v Běrunicích. Sice v malé ale útulné tělocvičně makalo na 100% 21 dětí 💪👏⛹️‍♂️⛹️‍♀️🤸‍♂️🤸‍♀️⚽️⚽️. Tělocvik byl spojený pro 1 – 5 třídu. Některé nechtěli aby hodina skončila a chtěli pořád cvičit 😃. Spousta pohybu, radosti a sportování. S paní ředitelkou jsme se dohodli na další spolupráci.

 

Sokol Drahelice – ukázkový trénink st. přípravka                                                                                   V pondělí 28.1.2019 jsem navštívil mužstvo st. přípravky Sokola Drahelice. Navázali jsme tak na podzimní trénink na travnatém hřišti, tentokrát v tělocvičně. Bohužel někteří hráči onemocněli ale i tak ostatních 8 borců makalo na 100% 🤸‍♂️💪⚽️⚽️⚽️ a trénink si moc užili = emoce, prožitek, úsměv, fotbalové dovednosti.

SK Městec Králové – ukázkový trénink ml. žáci

V pátek 25.1.2019 jsem zavítal mezi ml.žáky SK Městec Králové. Trénink se uskutečnil v tělocvičně zdejší ZŠ. 11 borců jelo na plný pecky👍👏. Za mě velká pochvala pro hráče. Věřím že se na jaře uvidíme na travnatém hřišti ⚽️⚽️⚽️.

  

   

     

TJ Pátek – ukázkový trénink předpřípravka + ml.přípravka

V úterý 22.1.2019 jsem opět zavítal do Tj Pátek. Opět k mužstvu předpřípravky a hned potom navazoval trénink ml.přípravky. Tentokrát jsme se kromě individuálních herních dovedností zaměřili na všeobecný pohybový rozvoj hráčů 💪🤸‍♂️⚽️. Většina hráčů moc šikovná. Hodně pohybu a radosti z tréninku. Super přístup trenérek 👍👏.

 

FK Litol – ukázkový trénink předpřípravka

V pondělí 21.1.2019 jsem zavítal do haly Milten v Milovicích za fotbalisty z předpřípravky FK Litol. 17 nadšených fotbalových nadějí makalo celý trénink na 100%. Radost, emoce, chuť se učit, hodně pohybu, nadšení hráči i trenéři. Super trénink. Po dohodě s trenéry se určitě ještě uvidíme v průběhu jara na travnatém hřišti.

 

 

 

ZŠ TGM Poděbrady – Škola v pohybu

https://souteze.fotbal.cz/subjekty/archiv-zprav/article/260?articleId=9450

SK Kostelní Lhota – ukázkový trénink ml.žáci

V něděli 13.1.2019 jsem zavítal mezi žáky SK Kostelní Lhota. Trénink se uskutečnil v hale ZŠ Sadská. 10 kluků a 1 slečna makalo na 100%. Určitě se ještě uvidíme.

  

    

FAČR v rámci podpory mládežnického fotbalu na nejnižší úrovni spustila od 1.7.2018 nový projekt Grassroots trenérů mládeže v rámci jednotlivých OFS. Pro OFS Nymburk byl GTM jmenován Roman Myška. Další informace ohledně činnosti těchto trenérů naleznete v přiloženém odkazu.

Roman Myška, GTM OFS Nymburk, mobil 775 946 716, email: romanmyska@seznam.cz 

https://www.facebook.com/Grassroots-OFS-Nymburk-1843360825723263/

80 profesionálních trenérů FAČR bude pomáhat malým klubům:  https://mujfotbal.fotbal.cz/80-profesionalnich-treneru-facr-bude-pomahat-malym-klubum/a8535

GTM OFS Nymburk

dotazník pro kluby (poptávka):

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfA7dZLMuyzVC7ROR8y_7_j6r_bB1GCXiIyKC0X6DTAOAd_QQ/viewform?usp=pp_url

užitečné odkazy:

FAČR měsíc náborů:    http://mujprvnigol.cz/mesic-naboru

Škola v pohybu:     http://mujprvnigol.cz/skola-v-pohybu

vzdělávání trenérů:   https://leadercertifikat.fotbal.cz/account/formlog